K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

    Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego działa na podstawie:

    1) Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalność kulturalnej z dnia 25 października 1991 r. (Dz. U. z 2001 r. Nr 13, poz. 123, z późn. zm.); 
    2) Umowy w sprawie prowadzenia wspólnej instytucji kultury - Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach z dnia 25 września 2009 r.;
    3) Statutu.

    Nadzór nad działalnością CENTRUM sprawuje Dyrektor.

    Do składania w imieniu CENTRUM oświadczeń woli w zakresie jego praw i obowiązków finansowych i majątkowych uprawniony jest jednoosobowo Dyrektor bądź Zarządca CENTRUM przy kontrasygnacie Głównego Księgowego. 

     


     

    Dyrektorem Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego jest Pan Adam Balas.

    Historia Dyrekcji Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego:

    2005 - 2011       Pani Adrianna Poniecka - Piekutowska 

    2011 - nadal      Pan Adam Balas

     



     

    Ważniejsze kontakty w strukturze organizacyjnej CENTRUM

     

    Dyrektor

    Adam Balas | e-mail: adam.balas@penderecki-center.pl

     

    Główny Księgowy

    Elżbieta Wróblewska | e-mail: elzbieta.wroblewska@penderecki-center.pl

     

    Księgowa

    Edyta Nosek | e-mail: edyta.nosek@penderecki-center.pl

     

    Główny specjalista ds. sponsoringu i pozyskiwania funduszy

    Adam Górko | e-mail: adam.gorko@penderecki-center.pl

     

    Kierownik ds. organizacji i rozliczeń

    Ilona Suchecka | e-mail: ilona.suchecka@penderecki-center.pl

     

    Kierownik Administracyjny i ds. personalnych

    Marta Faliszek | e-mail: marta.faliszek@penderecki-center.pl

     

    Główny specjalista - kurator Ekspozycji

    Jadwiga Kania | e-mail: jadwiga.kania@penderecki-center.pl

     

    Przewodnik - opiekun Ekspozycji multimedialnej

    Paulina Podżus | e-mail: paulina.podzus@penderecki-center.pl

    Wiktoria Cieśla | e-mail: wiktoria.ciesla@penderecki-center.pl

     

    Kierownik ds.organizacji imprez, programów strategicznych i rozwoju

    Jan Tomala | e-mail: jan.tomala@penderecki-center.pl

     

    Główny specjalista ds. produkcji wydarzeń kulturalnych i eventów

    Katarzyna Cygan | e-mail: katarzyna.cygan@penderecki-center.pl

     

    Specjalista ds. programów - koordynator

    Piotr Bartoszek | e-mail: piotr.bartoszek@penderecki-center.pl

     

    Koordynator obsługi publiczności

    Marta Kula-Langer | e-mail: marta.langer@penderecki-center.pl

     

    Kierownik Techniczny Obiektu

    Mateusz Dulęba | e-mail: mateusz.duleba@penderecki-center.pl

     

    Specjalista ds. technicznych

    Bogusław Mach | e-mail: boguslaw.mach@penderecki-center.pl

     

    Współpraca w zakresie technologii scenicznej i nagrań

    Bartłomiej Staniak | e-mail: bartlomiej.staniak@penderecki-center.pl

    Bogusław Wróbel | e-mail: luslawice@penderecki-center.pl

     

    Specjalista ds. promocji

    Antoni Korzeniowski | e-mail: antoni.korzewniowski@penderecki-center.pl

     

    Sekretarka

    Kinga Kita | e-mail: kinga.kita@penderecki-center.pl

     

    Pracownik administracyjno-biurowy

    Agnieszka Rosenbeiger | e-mail: agnieszka.rosenbeiger@penderecki-center.pl

     


     

    Kodeks Etyki pracowników CENTRUM, zwany dalej „Kodeksem Etyki”, wyznacza standardy postępowania, których powinni przestrzegać pracownicy w związku z wykonywaniem przez nich swoich obowiązków służbowych. Kodeks Etyki jest zbiorem zasad, którymi kierują się pracownicy w miejscu pracy, jak i poza nim, w relacjach ze współpracownikami, kolegami, zwierzchnikami i przełożonymi, mając na względzie uniwersalne zasady współżycia społecznego, dobro CENTRUM oraz uznając nadrzędność misji swojej pracy nad innymi wartościami i celami jakie niesie praca. Pracownicy CENTRUM dążą do takiego wykonywania swoich obowiązków, aby praca na każdym stanowisku była rozwijająca i twórcza, a będąc źródłem osobistej satysfakcji, jednocześnie jak najlepiej służyła wszechstronnemu rozwojowi Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego i prowadzonej wszelkiej działalności kulturalnej.

    KODEKS ETYKI

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Bartłomiej Staniak
    Publikacja dnia: 09.11.2022
    Podpisał: Mateusz Kluza
    Dokument z dnia: 09.11.2022
    Dokument oglądany razy: 8596
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice