K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

     

     

    Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego działa na podstawie:
    1) Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalność kulturalnej z dnia 25 października 1991 r. (Dz. U. z 2001 r. Nr 13, poz. 123, z późn. zm.); 
    2) Umowy w sprawie prowadzenia wspólnej instytucji kultury - Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach z dnia 25 września 2009 r.;
    3) Statutu.

    Nadzór nad działalnością CENTRUM sprawuje Dyrektor.

    Do składania w imieniu CENTRUM oświadczeń woli w zakresie jego praw i obowiązków finansowych i majątkowych uprawniony jest jednoosobowo Dyrektor bądź Zarządca CENTRUM przy kontrasygnacie Głównego Księgowego. 

     


     

    Dyrektorem Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, jest Pan Adam Balas.

    Historia Dyrekcji Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego:

    2005 - 2011       Pani Adrianna Poniecka - Piekutowska 

    2011 - nadal       Pan Adam Balas

     



    Ważniejsze kontakty w strukturze organizacyjnej CENTRUM

    Dyrektor

    Adam Balas – e-mail: adam.balas@penderecki-center.pl

    Główny Księgowy

    Elżbieta Wróblewska |główny księgowy –  e-mail: elzbieta.wroblewska@penderecki-center.pl

    Kierownik ds. organizacji i rozliczeń

    Ilona Suchecka – e-mail: ilona.suchecka@penderecki-center.pl

    Kierownik Administracyjny

    Alfred Wolanin |kierownik - e-mail: alfred.wolanin@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Programów Koncertowych i Edukacji

    Justyna Gancarek |koordynator – e-mail: justyna.gancarek@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Administracyjnych

    Bogusław Mach | e-mail: boguslaw.mach@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Technicznych

    Mateusz Dulęba | e-mail: mateusz.duleba@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Technologii Scenicznej

    Michał Cygan | e-mail: michal.cygan@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Technologii Scenicznej

    Maksymilian Mach | e-mail: maksymilian.mach@penderecki-center.pl

    Główny specjalista ds. Programowych

    Wojciech Wąsowicz – e-mail: wojciech.wasowicz@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Programów Edukacyjnych

    Monika Bachowska – e-mail: monika.bachowska@penderecki-center.pl

    Specjalista ds. Organizacji Imprez

    Jan Tomala – e-mail: jan.tomala@penderecki-center.pl

     


     

    Kodeks Etyki pracowników CENTRUM, zwany dalej „Kodeksem Etyki”, wyznacza standardy postępowania, których powinni przestrzegać pracownicy w związku z wykonywaniem przez nich swoich obowiązków służbowych. Kodeks Etyki jest zbiorem zasad, którymi kierują się pracownicy w miejscu pracy, jak i poza nim, w relacjach ze współpracownikami, kolegami, zwierzchnikami i przełożonymi, mając na względzie uniwersalne zasady współżycia społecznego, dobro CENTRUM oraz uznając nadrzędność misji swojej pracy nad innymi wartościami i celami jakie niesie praca. Pracownicy CENTRUM dążą do takiego wykonywania swoich obowiązków, aby praca na każdym stanowisku była rozwijająca i twórcza, a będąc źródłem osobistej satysfakcji, jednocześnie jak najlepiej służyła wszechstronnemu rozwojowi Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego i prowadzonej wszelkiej działalności kulturalnej.

    KODEKS ETYKI

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Michal Cygan
    Publikacja dnia: 13.11.2014
    Podpisał: Ilona Suchecka
    Dokument z dnia: 13.11.2014
    Dokument oglądany razy: 2069
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice